چک خسارت بیمه گذاران بیمه آسیا در زلزله خوی، تحویل شد


به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، در این مراسم که در ساختمان شعبه بیمه آسیا در خوی برگزار شد، ابتدا دکتر مشعلچی، قائم مقام رییس کل بیمه مرکزی در سخنانی با اشاره به اینکه حوادث طبیعی در کشور، محلی برای آزمون جدی صنعت بیمه است، گفت: بیمه آسیا درخصوص پرداخت خسارت حوادث طبیعی پیشرفت داشته و مسیر خوبی را طی کرده است. باید فهم درستی از زلزله داشته باشیم و بیمه آسیا نشان داده است که در این مورد حرکت رو به جلویی را داشته است.
قائم مقام رییس کل بیمه مرکزی با تصریح بر رضایت بیمه گذاران در توسعه فرهنگ بیمه در میان مردم، تشکیل کمیته فنی در استان ها را یکی از موارد ضروری در بهبود فرآیند پرداخت خسارت ذکر کرد.
دکتر کریمی، دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران نیز در این مراسم با اشاره به اینکه صنعت بیمه پیام آور آرامش، آسایش و اطمینان به مردم است گفت: شرکت بیمه آسیا، شرکت بسیار خوب و توانمندی است که در مواجهه با حوادث طبیعی بسیار خوب ایفای وظیفه می کند.
وی بر توسعه فرهنگ بیمه از طریق مساعدت به مردم در پرداخت خسارت ها تأکید کرد.
دکتر کریمی، در پایان انتخاب مجدد مسعود بادین، به عنوان مدیرعامل را تبریک گفت و برای مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران اجرایی بیمه آسیا آرزوی موفقیت کرد.
مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا نیز در این آیین، با اشاره به اینکه قبل از این سفر، بسیاری از کارهای مربوط به پرداخت خسارت زیان دیدگان انجام شده بود، گفت: توان و ظرفیت شرکت های بیمه در پوشش حوادث طبیعی بزرگ، بسیار بالاست و صنعت بیمه می تواند در اینگونه حوادث با برنامه ریزی دقیق و حرفه ای و اتخاذ ساز و کارهای مناسب، به دولت کمک کند.
مسعود بادین با تأکید بر انجام فعالیت های بیمه گری به صورت تخصصی، اطلاع رسانی خوب، دوری از رقابت ناسالم، افزایش خدمات، پرداخت آنلاین خسارت و سرعت بخشیدن در زمان پرداخت خسارت ها، اظهار داشت: وظیفه شرکت های بیمه پرداخت خسارت با در نظر گرفتن نفع مردم در کنار رعایت قوانین به صورت دقیق است.
گفتنی است در این مراسم ، چک خسارت تعدادی از بیمه گذاران زیان دیده مناطق زلزله زده شهرستان خوی به آنها تحویل داده شد.

مدیر سایتمشاهده نوشته ها

مدیر سایت

محافظت میکنیم، نه پیش بینی!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم