معرفی

اینجا
حس خوب زندگی ست…

شرکت حس خوب زندگی با ماهیت حقوقی، زیر نظر شرکت بیمه آسیا و براساس قوانین بیمه مرکزی ج.ا.ا با هدف ارایه خدمات در رشته بیمه های اموال، مسوولیت و اشخاص مشغول به فعالیت است.


این شرکت طی سالهای اخیر توانسته است با ارایه خدمات ممتاز و متمایز ضمن جلب رضایت روز افزون مشتریان، افتخار کسب رتبه های برتر در صنعت بیمه را تجربه نماید.


البته در تعریفی کاملتر و کارآمدتر باید گفت حس خوب زندگی تنها یک برند نیست؛ حس خوب زندگی یک نگرش است؛ نگرشی که تلاش دارد به پشتوانه تیم جوان و پر انگیزه خود به باز تعریف فرآیندهای فروش و خدمات بیمه پرداخته و در یک همکاری تعاملی مشتریان خود را در زمان حادثه همراهی کند.


حس خوب زندگی اهتمام و اعتقاد دارد که صنعت بیمه در کشور نیاز به یک فرهنگ جدید برپایه مشتری مداری و تبیین دوباره جایگاه مشتری در تعاملات صنعت و بازار دارد. فرهنگی جدید که در آن ارایه خدمت و تعامل دوسویه در بلندمدت، ارزشمند تر از فروش هیجانی و نگاه کوتاه مدت به نیاز مشتری است و این آرمانی است که روزها ، ساعت ها و دقایق ما را هدفمند ساخته و ما را مشتاق به کوشش و تلاش خستگی ناپذیر می کند.


آری، اینجا حس خوب زندگی است….

 

  • مورد اعتماد
  • سریع
  • ایمن
  • بهترین

خدمات ما برای شما

راه حل های بیمه

هزار نفر۶۸+مشتری حقیقی
شرکت۱۲۰+مشتریان حقوقی
در ۱۰ شهر۱۳+باجه های ارائه خدمات
نفر۴۸+همکاران ما

مشاوران ما

با تیم و متخصص حرفه ای ما ملاقات کرده و با آنها تماس بگیرید

امین آخوندی

مشاور بیمه

امین یوسفی

مشاوربیمه

تماس بگیرید

امروز با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان خود را در ۳ مرحله ساده دریافت کنید.

۰۲۱-۵۸۲۳۹

مردم درباره ما چه می گویند؟

ما بیش از ۴۲۰۰۰ مشتری داریم و به آنها افتخار می کنیم.

مارک براون
بازرگان
ما حدود 5 سال است که با اکسترا کار می کنیم و حتی نمی خواهیم تغییراتی را نیز در نظر بگیریم. آنها بسیار پاسخگو هستند و همکاری با آنها همیشه لذت بخش است.
آماندا پترسون
مدیر یک شرکت
اکسترا حدود 7 سال است که بسیار مراقب خانواده من بوده است. آنها تمام نیازهای من برای اتومبیل های من و بیمه خانه را برآورده کرده اند. من سالها با آنها ادامه خواهم داد.
جیمز اندرسون
هنرمند
من وسایل نقلیه و خانه های خود را با اکسترا بیمه کرده ام. دانش محصولات آنها درجه یک است و من احساس راحتی می کنم می دانم بهترین ارزش و پوشش ممکن را کسب می کنم.
جنیفر دو
خانه دار
ما حدود 6 سال است که با اکسترا کار می کنیم و حتی نمی خواهیم تغییراتی را نیز در نظر بگیریم. آنها بسیار پاسخگو هستند و همکاری با آنها همیشه لذت بخش است.
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم