شما می توانید با خرید بیمه نامه حوادث برای مدت معین می تواند خود و یا اعضاء خانواده ، و یا کارکنان خود را در طول شبانه روز و در تمام نقاط دنیا در مقابل خطر فوت ، نقص عضو و یا از کارافتادگی دائم جزئی ، کلی ، پرداخت هزینه پزشکی و غرامت روزانه بر اثر حادثه تحت پوشش بیمه قرار دهد.

معرفی بیمه عمر و حوادث

بیمه نامه های عمر

شخص بیمه شده با خرید بیمه عمر زمانی طی مدت زمان معین و در طول مدت 24 ساعت شبانه روز و در تمام نقاط دنیا در مقابل خطر فوت به هر علت ( اعم از بیماری و حادثه ) تحت پوشش قرا ر می گیرد . در صورت فوت بیمه شده در طول مدت اعتبار بیمه نامه ،سرمایه انتخابی به ذینفعان بیمه نامه که در زمان تنظیم بیمه نامه توسط بیمه شده انتخاب گردیده اند ، پرداخت می شود.

در بیمه های عمر زمانی با توافق بیمه گر حق بیمه به صورت اقساط قابل پرداخت می باشد . با توجه به اینکه تعهدات این بیمه نامه صرفا مشروط به فوت بیمه شده خواهد بود ، چنانچه بیمه شده ای پس از مدت انقضا بیمه نامه در قید حیات باشد ،بیمه گر هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت و حق بیمه های پرداختی قابل بازگشت نمی باشند . از جمله مزیت های بیمه نامه های عمر زمانی حق بیمه نازل ، امکان پرداخت حق بیمه به صورت اقساط و امکان خرید بیمه نامه برای هر گروه سنی می باشد.

انواع بیمه های عمر:

1- بیمه عمر زمانی انفرادی
2- بیمه عمر زمانی گروهی
3- بیمه عمر زمانی مانده بدهکار انفرادی
4- بیمه عمر زمانی مانده بدهکار گروهی

بیمه نامه های حوادث

هر یک از اشخاص (اعم از حقیقی و حقوقی) با خرید بیمه نامه حوادث برای مدت معین می تواند خود و یا اعضاء خانواده ، و یا کارکنان خود را در طول مدت 24 ساعت شبانه روز و در تمام نقاط دنیا در مقابل خطر فوت ، نقص عضو و یا از کارافتادگی دائم جزئی ، کلی ، پرداخت هزینه پزشکی و غرامت روزانه بر اثر حادثه تحت پوشش بیمه قرار دهد.

نکته مهم اینکه حادثه به هر واقعه ناگهانی ناشی از عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده در مدت بیمه رخ دهد ،اطلاق می گردد. و منظور از نقص عضو یا از کار افتادگی دائم (کلی و جزئی)قطع ،تغییر شکل و یا از دست دادن توانایی انجام کار عضوی از اعضاء بدن است که به علت حادثه تحت پوشش بیمه نامه به وجود آید و حداکثر ،تا دو سال بعد از وقوع حادثه ،بروز نموده و وضعیت دائم و قطعی داشته باشد. همچنین هزینه های پزشکی هزینه هایی هستند که بیمه شده یا بیمه گذار به علت تحقق خطرات موضوع بیمه نامه حوادث ، بابت دریافت خدمات درمانی پرداخت می نماید ، که در صورت تسلیم صورت حساب به شرکت بیمه بر اساس شرایط بیمه نامه خسارت پرداخت می گردد. لازم به یاداوری است که هزینه انتقال بیمه شده به منظور معالجه در مواردی که طبق تشخیص پزشک معالج جنبه اورژانس داشته و یا امکان معالجه وی در محل وقوع حادثه نباشد نیز توسط شرکت بیمه پرداخت می گردد.

مزیت خیلی مناسب این بیمه نامه اینست که در صورتی که بیمه شده از انجام وظایف شغلی خود باز بماند (در اثر تحقق هر یک از خطرات موضوع بیمه نامه حوادث به تشخیص پزشک معالج و تایید پزشک معتمد بیمه گر ) شرکت بیمه مبلغی را که از قبل در بیمه نامه توافق گردیده بعنوان غرامت روزانه به وی پرداخت می نماید.

انواع رشته های بیمه حوادث

حوادث انفرادی عادی، حوادث انفرادی دفترچه ای، بیمه نامه حوادث منضم به اتومبیل، حوادث گردشگری ، بیمه نامه حوادث عتبات عالیات، حوادث گروهی ، حوادث دانشجوئی ، حوادث دانش آموزی ، حوادث مهد کودک ، حوادث ورزشی ، حوادث اصناف

همین حالا تماس بگیرید

امروز با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان خود را در ۳ مرحله ساده دریافت کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم